YENİ MOTOR FİLTRE SİSTEMLERİ VE FREN BALATA SERİSİ ÜRÜN LANSMANI

Valeo Servis Türkiye, yeni Motor Filtre Sistemleri ve Fren Balata serileri için Kemer Country Club’ da düzenlenen ürün lansmanında İş Ortakları ile bir araya geldi.

        Valeo’nun yeni serileri ile ilgili sunumlarının yanı sıra katılımcılara iş hayatının stresinden uzak keyifli bir gün yaşatmak hedeflendi.

        Günün erken saatlerinde keyifli bir kahvaltıyla başlayan organizasyonda, Valeo Servis Türkiye Grup Direktörü Burak Akın ve Valeo Servis Türkiye Genel Müdürü Erdem Çarıkcı’nın açılış konuşmalarının ardından lansman sunumlarına geçildi.

 

Burak Akın
Valeo Servis Türkiye Grup Direktörü Burak Akın

 

       

Erdem Çarıkcı
Valeo Servis Türkiye Genel Müdürü Erdem Çarıkcı

 

        İlk olarak “1923’ ten bugüne fren grubu uzmanınız!” sloganı ile yola çıkılan yeni bölgesel fren balata serisi, Sade, Rekabetçi, Dikkat Çekici” olmak üzere 3 temel mesaj ile Ürün Müdürü Erhan Kasal tarafından görücüye sunuldu. Baştan sona yeni bir strateji ile ele alınan seri katılımcılardan tam not aldı.

 

Erhan Kasal
Ürün Müdürü Erhan Kasal

brake pad

                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

                       

         

       Bir diğer yeni ürün grubu olan motor filtre sistemlerinin lansmanı da Ürün Müdürü Melike Özpınar tarafından gerçekleştirildi. Yaklaşık 2 yıl süren yoğun üretim ve strateji çalışmaları sonucunda Valeo’nun uzmanlık ve kalite güvencesiyle otomotiv yenileme pazarına sunulan bu seri için “Tam Bir Filtrasyon Döngüsü” vizyonu açıklanarak pazara hızlı ve iddialı bir giriş yapıldı.

Melike Özpınar
Ürün Müdürü Melike Özpınar

 

        Valeo Servis Türkiye ekibinin bu iki yeni ürün serisini paydaşları ile buluşturmanın heyecanı ile aktardığı bilgiler sonrasında barbekü partisi ile devam eden organizasyonda katılımcılar günün yorgunluğunu attılar.

 

 

aile

 

Size uygun bir web sitesi için profilinizi şimdi seçin