ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü
Elektrik Sistemleri Hafif Ticari Araçlar

Elektrik Sistemleri Hafif Ticari Araçlar

Orijinal Ekipman alanındaki güçlü liderliği ve üretim deneyimiyle Valeo, yenileme pazarı için marş motoru ve alternatör alanındaki en iyi ürünleri sunmaktadır. Dünya çapında bir günde 100.000’den fazla marş motoru ve alternatör üretebilen Valeo, bu kapasitesiyle küresel pazarda önemli bir oyuncu olmasıyla birlikte Avrupa’nın da en büyüğüdür. Her üç araçtan birinde orijinal ekipman olarak bir Valeo ürünü bulunmaktadır.

Valeo’nun ürün gamında makineler ve O.E. kaliteli yedek parçalardan, stop-start sistemlerine dek en son yenilikler yer almakta olup alt segmentten lüks araç segmentlerine dek belli başlı tüm otomobil, hafif ticari ve ağır iş makinesi imalatçılarına ürün tedarik edilebilmektedir.

 

Valeo geniş çeşitlilikteki marş motoru ve alternatör ürünleri ile yenileme pazarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

 

"Yeni için Yeni" ürün serisi, profesyonel araçlar (hafif ticari araçlar, kamyonlar, otobüsler, traktörler, forkliftler...) için birçok parçadan oluşmaktadır. %100  O.E. kalitesi, sadece O.E. isteyen tamircileri ve sürücüleri memnun etmektedir.

Valeo, yedek parçayı, yeni bir araç modeli piyasaya sürülür sürülmez aynı anda önerebilecek pazara çıkış süresi girişimini hayata geçirmiştir.

Ürünler

Sırala