ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Binek Araçlar İçin Kompresörler

Valeo’nun Yeni Kompresörleri 

Kompresörler, klima döngüsünün yönlendirici unsurudur ve ayrıca en karmaşık teknolojik özelliklere sahiptir. Valeo klima sistemleri uzmanlığı sayesinde, birçok farklı müşterinin ihtiyacını karşılamak için farklı teknolojilere sahip yeni kompresörler sunmaktadır.

Bir kompresör, iki ana teknolojiye göre tasarlanır: piston kompresör veya vidalı (döner) kompresör.


Piston kompresör en sık kullanılandır. Bu tip, eğik plaka teknolojisini ve tabla teknolojisini kullanır. Vidalı kompresörde ise kanat ve santrifüj teknolojileri kullanılır.
Valeo kompresörlerinin teknolojileri üç ad altında tanımlanır: DKV, DKS ve DCS.


Her bir Valeo kompresörü, sızıntı, dayanıklılık, gürültü, titreşim, vb. konularda OE sürecine göre test edilir.
400’den fazla parça numarasıyla Valeo’da ihtiyacınız olan kompresörü her zaman bulabilirsiniz. OE alanındaki uzmanlığı ve teknolojik yenilikleri ile Valeo, araç üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Valeo kompresörlerinin optimize edilmiş bir tasarımı vardır: tüm parçalarda, özellikle de valfler, rulmanlar, pistonlar, eğik plakalar ve debriyajlardaki kaliteli bitirme ve hassas seçim özellikleri sayesinde yüksek güvenilirlik ve gelişmiş performans garanti edilmektedir. Valeo daha fazla sürüş konforu için gürültü ve titreşim seviyelerini azaltmaya çalışmaktadır.

Valeo Bilgileri: Bir kaza, arıza veya sızıntının ardından kompresör yenisiyle değiştirilmelidir. Kompresörü değiştirirken klima döngüsünü kontrol edin ve temizleyin ve gerekirse kurutucuyu ve genleşme valfini de değiştirin.
 

 

İlginizi takdir ediyoruz
Lütfen e-posta adresinizi doğrulayın