VALEO’NUN YÜKSEK VERİMLİ DEBRİYAJ TEKNOLOJİSİNİ SEÇMENİZ İÇİN 6 NEDEN

Mükemmel sürücü konforu sağlayan, güvenilir, uygun maliyetli, hızlı ve kolay montaj sağlayabilen bir debriyaj takımı mı arıyorsunuz? Valeo’nun Yüksek Verimli Debriyajları tam size göre. Gelin hem zamandan hemde paradan tasarruf edin… Debriyaj Sistemleri uzmanına güvenin!

 

 

de

Yüksek Verimli Debriyaj teknolojisi, debriyaj sistemleri için neden bir devrim?  

Valeo’nun Yüksek Verimli Debriyajı (H.E.C.), kendinden ayarlı orijinal debriyaj takımları için güvenilir ve uygun maliyetli bir alternatiftir.

Valeo Yüksek Verimli Debriyaj teknolojisinin faydaları:

  • Kolay montaj: Valeo H.E.C. teknolojisine sahip debriyaj takımları standart bir kavrama gibi takılır ve herhangi bir ilave ekipman veya eğitim gerektirmez.
  • Daha kısa montaj süreleri: H.E.C. tıpkı geleneksel debriyaj takımları gibi takılır, ancak takılması ortalama 30 dakikadan daha az zaman alır. Ek işlem veya kontrol gerekmez.
  • Rahat: Valeo’nun yüksek kaliteli, aşıntıya dayanıklı sürtünme malzemesi sayesinde tüm debriyaj ömrü boyunca sabit ve optimum pedal çalışması.
  • Güvenilir: Karmaşık veya hassas bileşenler olmadan basit ve sağlam tasarım.
  • Geliştirilmiş debriyaj ömrü: Valeo yüksek kaliteli ve düşük aşınmalı sürtünme teknolojisi sayesinde debriyaj ömrünü ve ısı direncini artırır. Ayrıca, geliştirilmiş diyafram teknolojisi sabit rulman yüküne izin verir ve baskı plakası boyunca volana doğru kaymayı durdurmaya yardımcı olur.
  • Uygun maliyet: Daha kısa montaj süresi ve daha iyi kavrama ömrü, herkes için daha fazla tasarruf anlamına gelir.

Kavrama yükü ne olacak?

Kavrama yükü, diski baskı plakası ile volan arasına sıkıştırmak için diyafram tarafından uygulanan yüktür. Kaplama malzemesi baskı plakasının yer değiştirmesini önler ve kavrama yükünü neredeyse sabit tutar. 

 

Aşağıdaki grafikte yeni ve kullanılmış debriyajlar için Yüksek Verimli Debriyaj kelepçe yükleri gösterilmektedir. Kavrama yükü, etkili tork aktarımı sağlamak için debriyajın kullanım ömrü boyunca sabittir.

 

de

 

Bu kavrama performansı ile birlikte Valeo’nun Yüksek Verimli Debriyaj teknolojisi kullanılmaktadır. Giderek daha fazla atölyenin H.E.C.'yi seçmesi şaşırtıcı değildir. Daha fazla bilgi için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size uygun bir web sitesi için profilinizi şimdi seçin