DİJİTAL ÇAĞDA ULAŞIM: Valeo Mobilite Çözümleri

Otomotiv sektöründeki gelişmelerin yanı sıra toplumdaki büyük değişikliklerin de ön saflarında yer almak için Valeo, sektördeki diğer büyük isimlerden laboratuvarlara, üniversitelere veya yenilikçi girişimlere kadar farklı ortaklarla aktif bir açık inovasyon stratejisi ile ilgileniyor ve sizlere yeni hizmetler sunmak için çalışıyor.
100

 

Mov’InBlue: Capgemini ile ortaklaşa geliştirilen bu rezervasyon ve akıllı filo yönetimi çözümü benzersizdir. Bağlantılı, güvenli ve birlikte çalışabilir olan mobilite sistemi (sürücülerin bir akıllı telefon ile bir aracın kilidini açmasına izin verir), filo araçlarının kullanım oranını optimize eder ve ek gelir kaynakları oluşturur.

Kuantic ile filo yönetimi: Valeo, makineden makineye (M2M) ve telematik çözümler distribütörü ile ortaklaşa, Mov'InBlue'yu tüm araçları çalıştıran KUANTIC kutusu ve platformu ile gerçek zamanlı olarak birleştiren tamamen dijital bir araç paylaşım çözümü geliştirdi. Araçlar uzaktan yönetilebilir, kişisel uyarılar herhangi bir anormalliği işaretleyebilir ve dijital anahtar güvenli paylaşım ve daha iyi filo yönetimi sağlar.

Oxy’Zen: Tüm araç kullanıcılarının konforu için bu akıllı termal sistem, bir aracın kabinindeki “iklimi” (sıcaklık, klima vb.) her bir yolcunun gereksinimlerine göre ayarlamayı mümkün kılarken, içerideki havayı da arındırır. Aynı zamanda, (Oxy'Zen ince partiküllere ve toksik gazlara karşı% 99,8 koruma sağlar) kişiselleştirilmiş koku alma ortamı yaratır.

Valeo MyMobius ve CloudMade: MyMobius, sürücü ve araç arasındaki ilişkiyi dönüştüren eşsiz bir çözümdür. Bu insan-makine arayüzü, yapay zeka ve makine öğrenimine dayanan Valeo teknolojilerini ve CloudMade tarafından geliştirilen tahmini çözümleri bir araya getiriyor. MyMobius, sürücülerin ihtiyaçlarını tahmin etmeyi, yerleşik ortamı özelleştirmeyi ve güvenliği arttırmayı öğrenir. Bulutta toplanan ve işlenen veriler, kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan araç işlevlerini etkinleştirmek için kullanılır.

 

Valeo Voyage XR

Size uygun bir web sitesi için profilinizi şimdi seçin