ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Yasal Açıklama

Yasal Hükümler

Yasal Hükümler

Bu İnternet sitesi, VALEO tarafından yalnızca bilgilendirme amaçlı açılmıştır. Bu İnternet sitesinde bulunan herhangi bir veri veya herhangi bir verinin herhangi bir bölümü, önceden VALEO'nun yazılı izni alınmaksızın, ticari amaçla kullanılamaz.
Bir bütün olarak, bu İnternet sitesinin sunumu ve içeriği, VALEO'ya ait bir fikri mülkiyeti teşkil eder ve bu nedenle yürürlükte bulunan yasalarla korunmaktadır. Bu İnternet sitesinin tamamı veya bir bölümü, önceden VALEO'nun yazılı izni alınmaksızın çoğaltılamaz ve / veya kopya edilemez.
VALEO marka adı, VALEO logosu ve kullanılan sloganlar, aksi belirtilmedikçe, tescilli ticari markalardır. VALEO'nun önceden yazılı izni olmaksızın yapılan herhangi bir çoğaltma, kullanım ve / veya değişiklik, telif hakkı ihlalini teşkil eder.
Bu İnternet sitesi üzerinde yayınlanan çizimler, fotoğraflar, görseller, metinler, sesli veya sessiz videolar ve diğer belgeler, sınai ve / veya fikri mülkiyet yasalarına tabidir ve bu bağlamda VALEO'nun veya VALEO'ya sınırlı kullanım izni vermiş olan üçüncü bir kişinin mülküdür.
Bu nedenle, tamamen veya kısmen çoğaltılmaları, kopyalanmaları, uyarlanmaları, tercüme edilmeleri ve / veya dönüştürülmeleri veya başka bir İnternet sitesine aktarılmaları yasaktır.
Bu unsurlar, özel kullanım için kopya edilebilirler. Bu unsurların, tamamının veya bir kısmının, VALEO'nun önceden yazılı izni olmadan çoğaltılması, VALEO'nun yayın servisinin şartlarına uygun olarak yapılması istisna olmak üzere, kesinlikle yasaktır.
 
VALEO OTOMOTIV SANAYI VE TICARET A.S
Ayd.nevler Cad. Centrum Is Merkezi No:3 K:3-302-303,
Kucukyali Maltepe
34854 Istanbul
Turkey
 


Yayın direktörü:
Valeo Service SAS
70 rue Pleyel
SAINT-DENIS CEDEX
93285
FRANCE
+33 (0)1 49 45 32 32

 


Web adresi sağlayıcı:
Copyright Agent/Amazon Web Services
Amazon.com Legal Department
P.O. Box 81226
Seattle, WA 98108
téléphone : (206) 266-4064
fax : (206) 266-7010
e-mail: copyright@amazon.com

 

Kredi
Design, Creation: YouAnd
Development: Adyax

 

Fotoğraflarda Emeği̇ Geçenler:
Fotolia / AdobeStock
Photothèque Valeo

 

Kişisel Verilerin Korunması

Çerezler Politikasi