Valeo Tech’Care Programı

İleri teknik bilgimiz, otomotiv endüstrisindeki uzun yıllara dayanan araştırmalarımız ve tecrübelerimize dayanıyor…

HEDEFLERİMİZ

SİZİN İÇİN BAŞARILI BİR İŞ İNŞAA EDİYORUZ!

Dünya çapındaki Tech'Care programımız sayesinde, hem müşterilerimize hem de sizlerin müşterilerine profesyonel eğitim ve destek sunuyoruz.

Otomotiv endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve ileri teknik bilgimizi kullanarak, bu özel program sayesinde bilgi birikimimizi müşterilerimize aktarmaktayız…

 • Desteğimiz sayesinde, her yerde ve her zaman faydalanabilirsiniz. 
 • Valeo, Orijinal Ekipman'ın "sadece" premium ürünlerinden daha fazlasını sunuyor.
 • Teknik ekibimiz, ürünlerimizi müşterilerinizin anlamalarına ve onları satmalarına yardımcı olur. 
 • Satış sonrası servisimiz ayrıca müşterilerinizin Valeo ürünlerini anlamasına ve verimli bir şekilde kullanmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmasını sağlar.

TEKNİK EĞİTİMLER

VS trainings

VALEO'DAN TEKNİK EĞİTİMLER ALIN

Teknik destek saha sorumlularımız uzun süredir yenileme pazarını tanıyan profesyonellerdir. Hem sizi hem de müşterilerinizi O.E. Kalitesindeki parçalarımız ve en iyi uygulamalarımız konusunda bilgilendirebilir ve gerekli eğitimleri verebilirler.

Tüm ürün gruplarımız için teknik destek saha sorumlularımızın mükemmelliğinden yararlanın. Valeo ürünlerini müşterilerinize sunarken uzmanlık bilgimizden yararlanarak yenileme pazarındaki yetkinliğinizi arttırın. 
Müşterilerinize yetkin bir ortak olarak ilham verin ve zorlayıcı satış argümanlarından yararlanın. Alternatif olarak, müşterilerinize aşağıdaki eğitimlerimizden verebilirsiniz:

 • Artan teknoloji bilgisi
 • Montaj süresinin azaltılması
 • Garanti sorunlarından kaçınmak 

 

İNTERNET TABANLI SEMİNERLER

E-ÖĞRENME MODÜLLERİ

SEMİNERLER

TEKNİK DESTEK SAHA SORUMLULARI

VALEO İLE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ DESTEK

Websitesi üzerinden teknik destek ve bilgilendirme alın.

Teknik destek saha sorumlularımız seminerler, ürün ve araç tanıtımları ile sahada teknik destek sağlamanın yanı sıra her türlü soru ve sorununuza yardımcı olabilirler.

Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Destek Ekibi

TEKNİK DESTEK

               

techcare araç

          

TEKNİK DESTEK

VALEO'DAN DESTEK VE YARDIM ALIN

VALEO TECHASSIST

Valeo Techassist web sitesi, size ve müşterilerinize Valeo'nun çeşitli ürün yelpazesi hakkında teknik bilgi sunan ÜCRETSİZ bir çevrimiçi kaynak merkezidir.
Bugün giriş yapın: www.valeo-techassist.com

Ücretsiz erişiminizi sağlayın ve aşağıdakilerden yararlanın: 

 • TEKNİK SERVİS BÜLTENLERİ
 • TECH’ İPUÇLARI
 • BİLGİLERİNİZİ ARTIRIN 
 • MONTAJ VİDEOLARI 

VALEO SERVİS DESTEK HATTI

Valeo Servis Destek Hattı, dünya genelinde yılda 110.000'den fazla çağrıya cevap vererek siz ve müşterilerinizin hızlı ve profesyonel bir yanıt almasını sağlar:

 • ÇAPRAZ REFERANS SORGULAMALARINDA ÜRÜN DESTEĞİ
 • MONTAJ SORUNLARINDA ÜRÜN DESTEĞİ
 • UYGULAMA SORGULAMALARINDA ÜRÜN DESTEĞİ

VALEOSCOPE KATALOGLARI

Valeoscope'lar ürün ve teknolojilerle ilgili teknik broşürlerdir.
Öğrenme sürecinde mükemmel tamamlayıcılardır.

 • Ürün odaklı: Teknik veya teknolojiye özel odak. 
 • Teknik El Kitabı: Sistem ve gelişimleri tam olarak tanımlama.
 • Teşhis & Montaj: Tech’Tip'ler, vaka çalışmaları ve en iyi uygulamalar için.

SERVİS EKİPMANLARI

GÜLERYÜZLÜ HİZMET

Valeo, sizin ve müşterilerinizin çalışmalarında modern teknolojiden faydalanmasını sağlarken; teşhis, test ve bakım verimliliğiniz için Klima, Aydınlatma ve Fren Sistemleri gibi önemli ve ilgili hizmet alanlarını da kapsayan iş tasarrufunuzu güçlendirecek araçlar sunar.

Valeo Servis, araç servislerini kolaylaştırmak ve bu zaman alan işleri en hızlı şekilde çözümleyebilmek için çeşitli garaj ekipmanlarına sahiptir. Verimliliğinizi arttırmak ve güleryüzlü bir hizmet için FastFill® motor soğutma sıvısı değiştirme aracımıza ait Klima sistemleri gaz dolum cihazları seçeneklerimizden birini seçin.  

 

FASTFILL® VE FREN HİDROLİĞİ TEST CİHAZI

Fren Hidroliği Test cihazı:
Fren hidroliğiniz için hızlı tanı çözümü.
FastFill®:
Aracın motor soğutma sisteminde bir vakum oluşturur ve 7 dakika içinde soğutucu ile doldurur, atölye verimliliğini artırır.

REGLOSCOPE®

Valeo Regloscope® en yeni yönetmeliklere uygun bir elektronik otomotiv ön aydınlatma tanı aracıdır. Elektronik bir konumlandırma sistemi ile desteklendiğinde, farları bir dakikadan daha kısa sürede kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, fotodetektörler, aydınlatma performansını kontrol etmek de dahil olmak üzere doğru far ayarlarını yapmanıza olanak tanır. 

CLIMFILL®

Binek, hafif ticari ve ağır vasıta araçlar için tasarlanmış eksiksiz bir klima dolum cihazı serisi.

Valeo Servis, popüler cihazımız ClimFill® Easy, ClimFill® Easy HFO, ClimFill® Pro, ClimFill® Pro HFO ve ClimFill® Maxi dahil olmak üzere beş farklı tipte makine sunmaktadır.

Valeo cihazları birçok teknik ve pratik avantaj sunarken, tüm araç tipleri ve her iki tip soğutucu (R134a ve HFO-1234yf) için uygundur. ClimFill® çevre dostu klima servis üniteleri tamamen otomatiktir ve bu nedenle daha güvenli ve kullanımı daha kolaydır.

Size uygun bir web sitesi için profilinizi şimdi seçin