ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Kabin Hava Arıtıcılar

Kabin arındırıcıların bakteri öldürme etkinliği genelde garanti edilmez. Hoş olmayan kokular genellikle kamyonda normal olarak nefes almada güçlüklere neden olabilecek güçlü bir koku ile maskelenir. Ayrıca, bu işlemden sonra kötü kokular hızla geri döner ve bakterilerin çoğalması devam eder.

Valeo kabin temizleyici ClimSpray ™ 'in çift yönlü etkisi, bakteri çoğalmasının köklerine saldırarak başlar ve ardından aracın hoş bir şekilde kokmasını sağlar . Kaliteli koku, iyi bilinen parfüm markalarını da sağlayan, tanınmış bir Avrupa parfümerinden geliyor.

ClimSpray ™, bakterisit ve fungisit standartlarına uygundur: EN1040, EN1275, EN1650, EN1276 ve EN13697. Hızlı, verimli ve pratik - sadece kabini arındırmak tek bir otomatik işlem sayesinde 5 dakika sürer. Alete gerek yoktur ve herkes için kullanım kolaylığı sağlar.

ClimSpray ™, Hava Kalitesi paketindeki (ClimFilter ™ değişiminden ve ClimPur ™ kullanımından sonra) tam hava temizleme işleminin üçüncü adımı olarak veya otomobilin ve bireysel ihtiyaçların kullanımına bağlı olarak daha sık olarak her yıl kullanılabilir.

ClimSpray ™, Kamyonun iç kısmı ile uyumludur - kabininizin iç yüzeyi (plastik, lastik vb.) İle uyumludur. Bu ortama uymayan formüller yüzeylerde lekeler bırakabilir.