ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Yaprak Balatalar

Fren sisteminin güvenliğini sağlamada birinci öncelik, sürtünme malzemesinin kalitesidir. Düşük sürtünme kalitesi, fren parçaları arasında aşırı miktarda ısı oluşmasına neden olabilir ve bu da frenin zayıflamasına ve hatta sürücünün tehlikeli durumlarla karşılaşmasına yol açabilir.

 

Katı doğrulama testleri sırasında Valeo’nun fren balatası malzemesi, yüksek sıcaklıklarda verimli bir performans sergilemiş ve konforlu ve güvenli sürüş için kaliteli bir ürünün yerine getirmesi gereken şartları karşılamıştır. Valeo’nun fren balatası ürünleri, perçinli ve perçinsizolarak 2 seri halindedir. Perçinli seri, uygulama için gereken perçin sayısı ile birlikte paketlenmiş 75 referanstan oluşmaktadır. Rekabetçi pazarlar içinse ikinci ürün serimiz, müşterilerimizin kalite ve fiyat beklentisine uygun olarak tercih ettiği seçenektir.

 

Her iki ürün serisinde kapsamlı kullanıma ayak uydurabilen ürünler ile Avrupa yapımı sürtünme kalitesi sunmaktayız. Rekabetçi ürün serimiz, kısa süre önce Meritor LM, DAF XF Aydınlatma Sistemleri 5, Volvo FH, SMB, Iveco ve Renault Truck Premium/Magnum uygulamalarına yönelik 22 yeni parça numarası ile daha da genişlemiştir. Müşterilerimizin gereken bileşenleri bulabilmesi için de ayrı bir ürün olarak bir perçin serisi hazırlanmaktadır. Fren balatası kitleri, astarlı balataları değiştirmenin hem düşük maliyetli hem de güvenli bir yöntemini sunarak güvenliği de sağlamaktadır. Valeo fren balatası kiti, ROR Z freni, SMB Motor Yönetim Sistemleri 8/203, BPW ECO ve SAF gibi popüler yarı römork uygulamalarını kapsayan çeşitli referanslar da içermektedir. Normalden büyük kalınlıkla sunulan ürünler sayesinde kampananın durumuna göre uyumlu bir ürün sipariş etmek daha kolaydır.

İlginizi takdir ediyoruz
Lütfen e-posta adresinizi doğrulayın