Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Yeni Valeo Ticari Araçlar Debriyaj Kataloğu

Yeni Valeo Ticari Araçlar Debriyaj Kataloğu
Artık hem basılı formda hem de dijital kitap formunda kullanılabilir

 

Haziran 2022'de çıkarılan Valeo Ticari Araç Debriyaj Kataloğu artık hem basılı formda hem de dijital kitap formunda kullanılabilir. Ayrıca, katalogdan seçilen bilgiyi içeren daha küçük yüksek tanımlı kitapçıklar da mevcuttur.

 

Ticari Araçlar Debriyaj Kataloğu, debriyaj ve aktivasyon ürünlerini de içerdiğinden şimdiye kadar piyasaya sunulmuş en kapsamlı katalogdur. Katalog, DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault Trucks, Scania, Volvo Trucks ve daha pek çok markayı kapsayan tüm kamyon ve otobüs üreticileri için 1500'den fazla referans içerir. 

 

Yeninden üretim ve aktivasyona ilişkin Valeo Euro 6 teklifine odaklanarak başlayan Valeo Ticari Araçlar Debriyaj Kataloğu altı farklı bölüm içerir.

  1. Üretici ve modele göre uygulamalar
  2. Valeo referansına göre uygulamalar
  3. Valeo referansına göre teknik karakteristikler
  4. IAM ve OES işaretleri
  5. Montaj talimatları
  6. Teknolojiye göre ürün resimleri

Doküman, hem garajlara hem de distribütörlere hitap etmek için 16 dile çevrilmiştir. Şu anda satış sonrası için daha iyi bir katalog yoktur.

 

Tüm Valeo debriyajları en yüksek kalitede üretilmiştir, yani verimli, güvenilir ve uzun ömürlüdür. Ayrıca Valeo'nun kapsamlı araştırma ve geliştirme süreci de debriyaj gürültüsünün ve titreşimlerinin azaltılmasını ve vites geçişlerinin daha iyi olmasını sağlamıştır. Bu, en zorlu çalışma ortamlarında bile sürücü konforundan asla ödün verilmeyeceği anlamına gelmektedir.

 

Çevreye önem verin ve dijital sürümü hemen indirin!