ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

"Valeo'nun ödüllü AquaBlade™ Cam Silecekleri

Güvenli ve üstün sürüş deneyimini AquaBlade™ ile keşfedin.
Güvenli ve üstün sürüş deneyimini AquaBlade™ ile keşfedin.

Sileceklerin Ötesinde: Valeo AquaBlade™ ile Güvenli Sürüş ve Net Görüş

Valeo AquaBlade™ silecekleri, sürüş esnasında en temel işlevi yerine getirerek, araç sürücülerine maksimum görüş ve net bir görüntü sağlar. Bu özel tasarım, sileceklerin sadece lastik ve metal şeritlerden daha fazlası olabileceğini gösterir. AquaBlade™, hava koşullarından bağımsız olarak sürücülere daha net bir görüş sağlamak için suyu bir müttefik olarak kullanır.

 

Valeo AquaBlade™: İnovasyonun Geçmişi

2012'de piyasaya sürülen Valeo AquaBlade™, sürüş yardımının ortaya çıkması ve ön camın mükemmel şekilde temizlenmesi gereğiyle ortaya çıkan benzersiz bir üründü ve bunun ilerisinde patentli bir yenilikti.

Silencio ve SWF ürün gamının bir parçası olan Valeo AquaBlade™, silecek boyunca temizleme sıvısının dağıtılmasını sağlayan küçük lazer kesimli deliklere sahiptir.

Kaput veya silecek üzerindeki spray enjektörlerine kıyasla AquaBlade ™’in bir çok avantajı vardır.

- Görüş engelleyen püskürtme artık yok
- Sürücü için daha net bir görüş ve konfor
- Ön camda bulunan sensör kameraları da olmak üzere daha büyük temizleme alanı
- Parlama ve bulanıklığı azaltarak daha iyi bir geçe görüşü sağlar
- Tüm hızlarda aynı temizleme performansı
- Daha hızlı sürücü tepkisi sağlayarak daha kısa frenleme mesafesi sağlar.

Valeo AquaBlade™: Güvenliği Öncelikli Kılan Bir Yenilik

Valeo AquaBlade™'in sürücü tepki süreleri üzerindeki olumlu etkileri gerçekten abartılamaz. Fraunhofer Institute IOSB ile yapılan 5500'den fazla gerçek sürüş testinin ardından, ortaya çıkan sonuçlar mükemmel.

Valeo'nun AquaBlade™'ini kullanan sürücüler, geleneksel nozzle kullananlardan 315 milisaniye daha erken tepki verdiler. şehir içinde (saatte 50 km), 4 metre fren mesafesinden fark ederken, otobanda (saatte 130 km) 11 metre kadar değişim sağladı. Bu tür mesafeler genellikle tehlikeli bir olaydan kaçınmakla kaçınamamak arasındaki farkı ortaya çıkartır.

İnovasyon: Dün, Bugün ve Yarın

 

Hem geleneksel kanallar hem de internet üzerinden dünya çapında satılan Valeo. Şu anda piyasada Valeo AquaBlade™ orijinal teknolojisini tüm farklı özellikleriyle sunan tek üretici konumundadır. Valeo AquaBlade™, ısıtmalı ve ısıtmasız versiyonu, özel silecek kolu bağlantıları, özel yiv eğrileri ve arka cama özel yapılanmış tasımlar gibi birçok özellik sunarak temizleme verimliliğini en üst düzeye çıkarmaktadır.

 

Kuzey Avrupa'da ısıtmalı versiyon, zorlu hava koşullarındaki muazzam performansı sayesinde Valeo AquaBlade™ donanımlı araçların büyük bir bölümünü temsil etmektedir

 

Rekabeti ortadan kaldırmak

 

Valeo AquaBladeTM, hem OE hem de IAM için aynı portföyde geniş bir yelpazede 20+ referans sunmaktadır ve şu anda tüm araç parkını (önümüzdeki birkaç yıl içinde mevcut boyutunun on katına çıkması beklenen bir araç parkı) kapsamaktadır.
 

Valeo AquaBladeTM, PACE ödüllü teknolojisiyle gelecekte de kullanılmaya devam edecek ve bu sayede geleceği daha net ve daha güvenli hale getirecektir.


 

 

 

 

İlginizi takdir ediyoruz
Lütfen e-posta adresinizi doğrulayın