Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Valeo Uzmanlar Kulübü'nü geliştiriyor

Valeo Uzmanlar Kulübü ödül programını daha da geliştiriyor
Valeo, servis sahipleri ve ustaların puanlar toplayarak ödül kazanmalarını sağlayan %100 dijital sadakat programı Uzmanlar Kulübü'nü daha da geliştiriyor.

 

Ne, nasıl, nerede...

 

Valeo' nun sunduğu Uzmanlar Kulübü, Valeo ürünleri satın alan servis sahipleri veya ustalara kullandıkları ürünler karşılığında puanlar veren, %100 dijital ödüllendirme programıdır. Bu puanlar daha sonra kozmetikten elektrikli ev aletlerine, tekstilden teknolojik ürünlere kadar pek çok ödülleri içeren hediye kataloğunda kullanılabilmektedir.

 

Valeo sadakat programı ücretsizdir ve kayıt işlemi sadece iki dakika sürmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken, satın alınan bir Valeo ürününün üzerindeki barkodu taratmak ve puanlarınızın birikmesini izlemek. Puanlar fren balataları, alternatörler, debriyaj setleri ya da silecekler gibi çok çeşitli yedek parçalar için verilmektedir.

 

İlk kez 2018'de İspanya'da başlatılan Valeo Uzmanlar Kulübü 2019' da uluslararası hâle geldi ve aralarında Brezilya, Çin, Fransa, Almanya ve Türkiye'nin de bulunduğu 13 ülkede faaliyettedir. 2022'de Belçika, Yunanistan ve Hindistan’ ın da programa dahil olması planlanmaktadır.

 

Valeo Uzmanlar Kulübü' nün amacı oldukça basittir: Otomotiv servisleri ve ustalarının Valeo ürünleri kullanımını arttırmak ve bu bağlılığı ödüllendirmektir.

 

Sonraki seviyeye geçiş

 

Valeo Uzmanlar Kulübü' nün en son sürümü, uygulamalardaki birçok geliştirme ile birlikte 28 Haziran 2022' de yayınlanacak. Uygulamadaki yenilikler;

 

  • Mevcut birçok ürün için daha kolay tarayabilme özelliği ve hediye seçimini kolaylaştıran iyileştirilmiş hediye mağazası deneyimi
  • Daha fazla dil seçeneği ile daha fazla sayıda ülke kapsamı
  • Servis adresi tanımlanırken otomatik tanıma özelliği

 

Valeo, ürünlerini sıklıkla kullanan servisler ve ustalar için Uzmanlar Kulübü uygulamasını olabildiğince kullanışlı ve kolay hâle getirmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda Valeo, uygulamayı geliştirmeye her zaman devam edecektir.