ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Valeo CES 2024'teki Yenilikleri Tanıttı | Valeo Servis

Valeo CES 2024'te Çığır Açan Yenilikleri Tanıtıyor Ve Herkes İçin Daha Çevreci, Daha Güvenli Bir Mobilite Sunuyor.
Valeo, CES 2024'te çevreci ve güvenli mobilite için yeniliklerini tanıttı.

Valeo, CES 2024'te Çığır Açan Yenilikleri Tanıtıyor Ve Herkes İçin Daha Çevreci, Daha Güvenli Bir Mobilite Sunuyor.

Otomotiv teknolojisinin öncülerinden biri olan Valeo, CES 2024'te bir dizi yenilikçi çözümünü sergileyerek mobil kullanımın geleceğini şekillendirme konusundaki kararlılığını güçlendirdi.

 

"Otomotiv endüstrisindeki yeniliklerin hızı baş döndürücü. CES'te sergilemeyi seçtiğimiz yenilikler, birkaç yıl önce sadece hayalini kurduğumuz şeylerin şimdi pratik uygulamalar haline gelerek çok yakın bir gelecekte nasıl hareket ettiğimizi tamamen değiştireceğini gösteriyor," dedi Kurumsal Strateji Genel Müdür Yardımcısı ve CTO Geoffrey Bouquot.

"Valeo olarak, son 10 yıldır CES'te yer almaktan gurur duyuyoruz ve 2024'te de en son yeniliklerimizi sergilemekten heyecan duyuyoruz. Teknolojimizin yarının mobilitesine nasıl katkıda bulunduğunu, daha yeşil, güvenli, uygun maliyetli ve daha bağlantılı bir otomotiv manzarasına nasıl katkıda bulunduğunu paylaşmayı dört gözle bekliyoruz."

CES'te iki farklı lokasyonda yer alan Valeo, Central Plaza'daki CP17 standında ve 355 Convention Center Drive'daki Piero'nun otoparkındaki canlı gösteri alanında ziyaretçilerine teknoloji deneyimleme fırsatı sundu.

 

Bu yıl ziyaretçilerin gördüğü bazı önemli yenilikler şunlardı:

  • CES 2024 İnovasyon Ödülü Onur Sahibi Valeo SCALA™ 3 LiDAR: Ziyaretçiler, ilk kez Valeo'nun yapay zeka tabanlı algılama yazılımını ve LiDAR'ın nokta bulutunda tanımlanan nesneleri nasıl sınıflandırdığını deneyimleyip öğrenme fırsatı buldular.
  • Valeo Predict4Range: Valeo, EV'lerin en verimli termal yönetim stratejilerini tahmin edip uygulayan yazılım çözümünü tanıttı. Bu çözüm, sürüş menzilini %24'e kadar uzatarak daha az şarj duraklaması ve daha hızlı şarj işlemleri sağlıyor ve batarya ömrünü uzatıyor.
  • Valeo Ineez™ Hava Şarj: Valeo, ilk kez ultra düşük çalışma frekansı (yaklaşık 3kHz) kullanan kablosuz şarj çözümünü tanıttı. Bu çözüm, daha hafif, daha basit ve daha güvenli bir şarj deneyimi sunuyor.
  • Zeekr x Valeo: Valeo’nun standında, 15 mm yüksekliğinde Valeo Thinbilite bifonksiyon ön aydınlatma modülü ve 1.700'den fazla LED içeren iki dijital panel ile donatılmış en son Zeekr modeli de sergilendi. Bu model, kullanıcılara benzersiz, kişiselleştirilmiş ve interaktif bir aydınlatma deneyimi sunarak elektrikli araç tasarımının kurallarını yeniden tanımlıyor.
  • Valeo x BMW: Valeo, yüksek güvenilirlikle kokpitten teleoperasyon çözümünü tanıttı. Ziyaretçiler, BMW standında bulunan BMW iX Serisi bir aracı, Valeo’nun standından çıkmadan sürme imkanı buldular.

 

CES 2024

 

                                                                                                                 Daha Fazla Haber için