Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Binek Araçlar İçin Silecek Süpürgeleri

Araç özellikleri ve uygulamalarının değişimi ve gelişimi ile birlikte silecek teknolojisi de gelişmektedir. Özellikle eski araç parklarında karşılaştığımız klasik tip silecek uygulamaları, özellikle Orijinal Ekipman’da yerini hızlı bir şekilde Flat Blade (muz tipi) teknolojisine bırakmaktadır. Günümüzde yeni üretilen araçlarda muz tipi silecek kullanımının %90 seviyelerindedir.

Bu iki teknolojik uygulamanın yanında özellikle Asya araç parkında Hibrid teknolojisinin orijinal ekipman olarak kullanıldığı görülmektedir.

Binek ve Hafif Ticari araç grubu için Valeo ana markası altında First, Compact, Silencio ve HydroConnect alt markaları ve SWF ile her beklentiye cevap verebilecek ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

SWF, Silencio ve HydroConnect markaları ile premium araç segmentinde, Compact markası ile orta grup, alternatif araç segmentinde ve First markası ile de ekonomik segmentte araç parklarına ürün sunumu gerçekleştirilmektedir

Premium segmentteki iki güçlü marka olan SWF ve Silencio özellikle Valeo’nun OE’de çok güçlü olduğu markalardır.

First ve HydroConnect serileri ambalaj içerisinde bulunan ilave adaptörleri sayesinde çoklu-bağlantı uygulamaları olarak bilinen, tüm araç uygulamalarına uyumlu universal sileceklerdir. 


Bunlara ek olarak Valeo’nun, distribütörler (ürün videoları, QR kodları…) veya son kullanıcılar (aşınma göstergesi, montaj videoları, cazip ambalaj, QR kodları…) için farklı hizmetleri bulunmaktadır.