ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Binek Araçlar İçin Valeo KIT4P™

Valeo KIT4P ürün gamı, kullanım ömrü boyunca aynı performansı sergilediğinden DMF’e yenileme pazarı için önemli bir alternatiftir. Valeo’nun yenileme pazarı için geliştirdiği bu yenilik, 10 yıldan daha uzun bir süredir başarıyla kullanılmaktadır.

KIT4P tasarımı, volanın değiştirilmesi ihtiyacını ortadan kaldıran, aşınan herhangi bir parçası olmayan sabit bir volandan oluşur. Aynı debriyaj fonksiyonunu, maksimum motor torku transferini ve tam vites kutusu korumasını sağlayabilmek için KIT4P, Valeo tarafından orijinal ekipman olarak yaygın bir şekilde kullanılmakta olup Valeo’nun uzun mesafe amortisör teknolojisinden yapılmış bir debriyaj takımı içermektedir.

KIT4P’de yakın süre önce yapılan son geliştirmeler, BMW 1,3,5 Serisi, Opel / Vauxhall Corsa, Meriva, Combo 1.3CDTi, Opel Agila, Citroën C2,C3,C4,C5, Xsara Picasso, Ford Mondeo III 2.0D, 2.0TDi, Suzuki Swift, Ignis II, Volvo S40, Mistubishi Carisma ve Audi A3 & TT gibi birçok modeli kapsamaktadır.

Valeo ayrıca tam hidrolik aktüasyon sistemiyle donatılmış araçlar için eşmerkezli yardımcı silindirleri (CSC) içeren KIT4P’yi de piyasaya sunmuştur. Günümüzde bu ürün serisi içinde 14 referans yer almakta olup piyasada eksiksiz bir değişim sağlamak için bu seri büyümeye devam edecektir. Valeo ayrıca tekli debriyajların değiştirilebilmesi için de eksiksiz bir servis takımı serisi sunmaktadır.

 

Günümüzde Valeo’nun ürün serisinde 98 KIT4P dönüştürme kiti referansı yer almakta olup bunlar Avrupa’daki 40 milyondan fazla aracı kapsamakta ve Valeo’yu da değerli bir Debriyaj sistemi iş ortağı haline getirmektedir. Uzun mesafe amortisör diski sayesinde KIT4P, DMF’ye alternatif bir ekonomik çözüm olup kullanım ömrü boyunca eşdeğer performans sergilemekte ve uzun vadede de onarım ve bakım maliyetlerini azaltmaktadır.

 

Valeo’yu Seçin :

  • Ekonomik alternatif
  • Eksiksiz bir vites kutusu ve motor koruması sağlayan olağanüstü derecede güvenilir çözüm
  • Düşük aşınma ve yıpranma ve daha iyi termal direnç sayesinde artan dayanıklılık ve debriyaj ömrü
  • Tüm sürüş koşullarında önemli bir güvenlik faktörü sunan %100 tork transferi
  • Sürüş zevkini arttırmak amacıyla titreşim ve gürültüyü yüksek oranda filtreleyen konforlu çözüm
  • Valeo Servis Kiti sayesinde azalan işgücü ve etkin servis imkanı
  • Montajı kolay, DMF ve ilişkili debriyaj kiti ile aynı kurulum ve montaj süresi

 

Referansınızı bulun

 

 

 

İlginizi takdir ediyoruz
Lütfen e-posta adresinizi doğrulayın