ЛЕТ
Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Hava Giriş Boğazları

Valeo'nun Hava Giriş Modülü: PACE AwardTM 2013

2013 yılında Valeo, Volkswagen’in 4 silindirli 1.6 ve 2.0 TDi motorlarında kullanılan Su Destekli Hava Soğutmalı Hava Giriş Modülü için Automotive News PACE (Üst Düzey Otomotiv Tedarikçilerinin Mükemmeliyete Katkısı) Ödülü’nü kazanmıştır.

Yakıt ekonomisini iyileştirmesinin yanısıra bu kompakt Valeo Hava Giriş Modülü, tepki ve sürücü memnuniyeti özelliklerinden ödün vermeden motor boyutunun küçültülmesine de katkıda bulunmaktadır. Hava giriş valfi, sisteme giren havanın miktarını düzenler ve en verimli performans için enjeksiyon sisteminin doğru miktarda yakıt göndermesini sağlar.

Hava giriş valfi, motorun hava giriş manifolduna monte edilmiştir. Termal sistemlerdeki O.E. uzmanlığıyla Valeo hava giriş valfini seçin:

  • Valeo testleriyle onaylanan O.E. kalitesi.
  • Derin uzmanlık bilgisi.
  • Yüksek performanslı malzemeler ve montaj kalitesi.
  • EGR akışını arttırır - EFAP rejenerasyonuna yardımcı olur.
  • Motor kapatıldığında oluşan titreşimleri azaltır.

- Valeo Hava Giriş Modülü teknolojisi, hem benzinli hem de dizel motor kullanan araç üreticilerinin küresel egzoz emisyonu yönetmeliklerine uymalarına yardımcı olur.

- Valeo’nun kompakt Hava Giriş Modülü, hava basıncı kayıplarını en aza indirmek ve hızlanma sırasında turbo gecikmesini azaltmak amacıyla hava giriş manifolduna entegre edilmiştir ve oldukça etkili bir su soğutma sistemi kullanmaktadır.

- Valeo Hava Giriş Modülü sadece gaz kelebeği ve egzoz gazı resirkülasyon (EGR) valfinden oluşmaz, aynı zamanda araç üreticilerine motor kapağı altında daha fazla yer ve esneklik sağlar.

İlginizi takdir ediyoruz
Lütfen e-posta adresinizi doğrulayın