Profilinizi seçin:
Garaj
  • Bayi
  • Sürücü

Binek Araçlar İçin Sis Farları

Halojen Sis lambaları

Sis lambaları çoğunlukla araçların tamponlarına entegredir. Damlaların neden olduğu ışık kırılması fenomeninden kaynaklanan her tür göz kamaşması riskinin önüne geçmek için yaklaşık 25 metre kadar bir kısa mesafeye sahip geniş bir hüzme üretirler. Bir Orijinal Ekipman tedarikçisi olarak Valeo, özellikle kötü hava koşullarında yoğuşmayı sınırlamaya yönelik patentli havalandırma sistemleri, yüksek dayanıklılığa sahip mercekler ve tasarım esnekliği gibi yenilikçi çözümler sunarak ayrıntılara çok fazla önem vermektedir.

 

Valeo ayrıca sis lambasının ucunun etrafına köşe dönüş sistemi veya Sabit Bükülen Işık (FBL) sistemi sağlayan bir ek yansıtma yüzeyi de dahil etmek suretiyle bütünleşik çözümler de sunmaktadır ve böylece sürücü virajlarda direksiyonu çevirirken sis lambaları da dönmektedir.

 

L.E.D. Sis lambaları

Halojen lambalardan daha güçlü olmalarına rağmen daha az enerji tüketen L.E.D. yongaları, bir yandan daha parlak ışık sunarken öte yandan da CO2 emisyonlarının azaltılmasına da yardımcı olmak amacıyla sis lambalarında kullanılabilmektedir. Kompaktlığı sayesinde bu teknoloji, tasarım inovasyonu için de faydalıdır.

 

 

Valeo ve Hafif Ticari Araçlar Aydınlatma ve Sinyal Sağdan Direksiyonlu Araçlar kataloğu 954098 from Hugo Vallet